Інформація про доставку

Як тільки Ваше замовлення буде виготовлене, або ж при його наявності на складі-виробника, з Вами зв’яжеться наш менеджер і попередить про готовність до відвантаження замовлення.

Доставка Вашого замовлення може бути здійснена кур’єрськими логістичними компаніями:

 

Вартість доставки Вашого замовлення відповідає тарифам обраної Вами компанії і буде оплачена Вами у точці отримання Товару.

Термін доставки також залежить від умов роботи обраної Вами компанії.

Після відправки Вашого замовлення Ви отримаєте СМС з номером накладної, або з Вами зв’яжеться наш менеджер.

Відслідкувати відправлений нами товар Ви завжди можете на сайті перевізника, вказаному вище.

 

Оплата самого замовлення здійснюється:

 – 30% передоплати на етапі формування замовлення, після отримання його підтвердження на сайті магазину, або через телефонну службу нашого сайту;

- решта 70% оплати – перед безпосередньою відправкою товару, або накладним платежем після отримання та перевірки замовлення (повідомте про обраний Вами метод оплати нашого менеджера).

Перевіривши Ваше замовлення та узгодивши метод оплати, наш працівник оформить його відправку. Ваша посилка буде застрахова і відповідальність за її доставку неушкодженою буде нести перевізник. При отриманні товару уважно перевірте цілісність заводської упаковки, цілісність самого товару (відсутність подряпин, сколів, тріщин), його комплектність та відповідність Вашому замовленню.

У випадку виявлення пошкодження товару, або неповної його комплектації, необхідно скласти акт (претензію) в присутності співробітника компанії перевізника. Обов'язково повідомте нас про цю прикрість, зателефонувавши нашому оператору. Якщо дефекти або неповна комплектація, були помічені пізніше, Вам в компенсації може бути відмовлено.

Важливо зберігати усі супровідні документи, що були Вам надані разом з товаром.