Про магазин Mebli Mania™

Здійснювати покупки паралельно з роботою чи відпочинком, не встаючи з дивану та не покидаючи власну оселю, не відволікаючись на інших покупців та будучи поруч з перевіреним порадником, маючи час на обдуманий вибір та не здійснюючи спонтанні покупки, потрапивши під вплив зовнішніх факторів… Усе це стало на сьогодні реальним, як ніколи раніше.

Інтернет-магазин - це зручно та швидко, просто та керовано, легко та вигідно. Окрім того, такий магазин доступний 24 години на добу. Ви в будь-який момент можете переглянути усі можливі варіанти замовлень, моделей, пропозицій та товарів.

MebliMania пропонує широкий вибір меблів, як для дому, так і для офісних приміщень. Ми допоможемо вам обрати функціональні та практичні варіанти  для передпокою, вітальні, спальні, кухні чи офісу. Це можуть бути, як корпусні, так і м’які меблірізного призначення. Ми готові запропонувати вам більше 1000 моделей.

Наш магазин - це місце, де ви зможете знайти практично все для комфорту, краси, затишку і зручності вашого будинку та робочого місця. Ми співпрацюємо з рядом перевірених та надійних меблевих фабрик та дилерів.

MebliMania ЩОДНЯ ПРЕДСТАВЛЯЄ КРАЩІ ТОВАРИ, ЯКІСНИЙ СЕРВІС ТА ЦІКАВІ ПРОПОЗИЦІЇ.

Пропонуючи свої послуги MebliMania оперує наступними нормативно-правовими актами:

При користуванні нашим ресурсом Вам варто ознайомитися з наступними умовами:

Після того, як ви переглянули наші пропозиції, і зупинилися на конкретному товарі, ви оформляєте замовлення через наш сайт. Після цього з Вами звяжуться наші співробітники, для уточнення деталей замовлення.

При оформленні замовлення Ви маєте вказати свої ПІБ та номер телефону. Надання недостовірної інформації може стати підставою для відмови в поверненні товару належної/неналежної якості і виплаті коштів.

При цьому, вказуючи персональні дані, Ви автоматично даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданої інформації Продавцем. Продавець, в свою чергу, зобов'язується використовувати інформацію виключно для підтримки процесу продажу, не розголошувати отриману від Покупця інформацію третім лицям, за виключенням агентів і третіх лиць, які діють на підставі договору з Продавцем і тих, що беруть участь, у виконанні зобов'язань Продавця перед Покупцем, окрім випадків передбачених законодавством України.

Зверніть увагу, що інформаційні матеріали до товарів, що представлені на сайті MebliMania, мають довідковий характер і не можуть сприйматися як гарантія наявності описаних якостей і характеристик. Джерелом інформаційних матеріалів до щодо товарів, є виробник або офіційний дилер. Для уточнення інформації щодо усіх товарів Ви завжди можете звернутись до наших менеджерів. За інформацію щодо наших товарів, розміщенуна сторонніх ресурсах, мижодної відповідальності не несемо.

Ми працюємо на умовах часткової передоплати та лишаємо за собою право встановити її суму в залежності від типу товару. Як норма, сума передплати становить 30% вартості виробу. Ви маєте право анулювати вже оформлене замовлення, зателефонувавшинам, але при цьому, внесена за нього, передплата не повертається. Ми також маємо право на анулювання Вашого замовлення, якщо Вами не було внесено передплату протягом обумовленого попередньо терміну. Також ми можемо анулювати замовлення, доставку якого, Ви відкладаєте на термін понад тридцять календарних днів. При цьому сума внесеної передплати не повертається.

Якщо затримка оплати чи доставки виникла не з Вашої вини, то термін поставки замовлення збільшується на час такої затримки. У випадку неможливості доставити замовленні Вами товари, через їх відсутність, чи з інших суттєвих причин, в тому числі з причин, що не залежать від нас, Ми інформуємо Вас про це будь-яким можливим способом і повідомляємо орієнтовний новий термін поставки Вашого замовлення.

Оплата за товар здійснюється безготівковим розрахунком. При оплаті замовлення моментом оплати вважається день зарахування грошових коштів на наш розрахунковий рахунок.

Візьміть до уваги усе вище вказане при оформленні свого замовлення.

І ВИ НЕОДМІННО ЗАЛИШИТЕСЯ ЗАДОВОЛЕНІ СВОЄЮ ПОКУПКОЮ ТА НАШОЮ СПІВПРАЦЕЮ!